XI. reprezentační ples FBMI a BIONu

Zveme všechny příznivce dobré zábavy, taneční hudby a Fakulty biomedicínského inženýrství ČVUT na XI. reprezentační ples FBMI a Fakultního klubu BION.
Ples se koná 11. března 2016 (v pátek) od 19,30 hod. v Domě kultury v Kladně. Letošní téma plesu, které zvítězilo v předvánočním hlasování, je JAMES BOND: CASINO ROYALE. 

Doporučený dress code je černobílá variace. Ať už zvolíte černobílé ladění plesových rób a obleků či jen doplňků, ponecháváme výhradně na vašem uvážení.

A na co se můžete těšit? 
Na hlavním sále bude k tanci hrát orchestr Ladislava Bareše a kromě vystoupení studentů fakulty se můžete těšit na ukázku latinských tanců a půlnoční překvapení.
Na malém sále vystoupí kapela Topika a k tanci zahraje DJ. Oproti loňskému roku bude program na malém sále ukončen až ve 3 hodiny.
Ani tentokrát si nenechte ujít velkou hru o ceny.
Pro Pražáky budou ve 2 hod. přistaveny k Domu kultury zdarma busy do Prahy, zastávky: Dejvická, I. P. Pavlova, Zličín, Knížecí a Strahovské koleje.
Cena vstupenky je stejná jako v loňském roce: 300 Kč k sezení, 250 Kč na stání.
Prodej vstupenek bude zahájen 16. února 2016.
Vstupenky si můžete zakoupit v kanceláři u Ing. I. Skopalové (FBMI, nám. Sítná 3105, přízemí před knihovnou) nebo rezervovat na skopalova [at] fbmi [dot] cvut [dot] cz