Hlasuj pro téma 14. reprezentačního plesu FBMI a Fakultního klubu BION

 

Zveme vás na 14. ročník plesu FBMI a Fakultního klubu BION, který se koná v pátek 15. března 2019 v Kulturním domě Kladno.

Ples bude opět tematický. Svým hlasováním můžete ovlivnit téma plesu. Až do 20. prosince máte možnost hlasovat pro jedno z pěti vyhlášených témat:

  1.  NEBE, PEKLO, RÁJ

Radosti a strasti, dobro a zlo, bílá, červená a černá, andělé a čerti, to vše je obsaženo v tomto tématu plném protikladů.

 

  1.  STEAMPUNK ANEB SVĚT PODLE JULESE VERNA

Příběhy Julese Verna, vizionáře a zakladatele vědecko-fantastického románu – Cesta kolem světa za 80 dní, Dvacet tisíc mil pod mořem, Tajemství ocelového města nebo Tajuplný ostrov, zná snad každý.

Toto téma je určeno všem, kteří mají rádi techniku a vidí v ní i jistý půvab. Jules Verne vykresluje ve svých příbězích muže, jako průkopníky, vědce a cestovatele ve vzduchu i pod mořem, ženy v saténových korzetech a širokých sukních jako osvícené dámy, které ač půvabné, jsou nebojácnými objevitelkami.

Pokud dáte přednost tomuto tématu, neměl by vám chybět dalekohled, kompas, brýle či vizionářský pohled

 

  1.  SUPERHRDINOVÉ KOLEM NÁS

Svět má rád hrdiny. Na jednu noc se můžete stát Herkulem, Batmanem, Catwoman nebo třeba Shrekem.

 

  1.  MEXIKO

Dámy v šatech s širokými sukněmi a volány v zelené, červené a bílé barvě s rumbakoulemi, pánové v sombrerech s tequilou. Divoká nálada mexických rytmů a k tomu tacos a chilli papričky. Temperament a rytmus, to je pravé Mexiko.

 

  1. DIVOKÁ DŽUNGLE

Džungle ve své přirozené kráse – divoce rostoucích květin, zvířat, kde se žije naplno. Svět barev, vůní a to vše v rytmu bubnů.

 

Hlasovat můžete pouze jednou, po přihlášení VaseCvutJmeno@cvut.cz (jedná s o alias) budete přesměrováni na přihlašovací stránku ČVUT, kde vyplníte vaše ČVUT heslo jako do KOSu.

Odkaz na hlasování: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=BsRF82hSsEOxn1hi-mgz...

Odkaz na výsledky: https://forms.office.com/Pages/AnalysisPage.aspx?id=BsRF82hSsEOxn1hi-mgz...