Běh míru Kladno-Lidice

V sobotu 18. 6. 2016 od 10.30 se uskuteční již 4. ročník Běhu míru Kladno – Lidice k uctění památky obětí vypálení obce Lidice, který bude probíhat pod patronátem děkana FBMI ČVUT a jehož součástí bude opět i krátký běh s hendikepovanými dětmi. Chcete se trošku proběhnout a ještě k tomu vykouzlit úsměv na tváři těm, kteří neměli takové štěstí? Poběžte s námi jako doprovod jednoho hendikepovaného dítěte (pouze 2,5 km). Nebo se můžete se účastnit náročnějšího hlavního běhu, který začíná u kladenského gymnázia, končí v Lidicích a měří celkově 8,5 km.

O nábor studentů ČVUT, se stará Fakultní klub BION! Pokud byste měli zájem se zúčastnit napište nám DO ÚTERÝ 31. 5. 2016 na email hladion2(zavináč)fbmi.cvut.cz vaše jméno, datum narození a informaci o tom jaké části se chcete zúčastnit.

Proč se zúčastnit? Protože můžete udělat dobrou věc, seznámit se s novými lidmi a hlavně si vyvětrat hlavu ve zkouškovém! Více informací na http://www.kladno-lidice.estranky.cz/ nebo na FB: https://www.facebook.com/events/491629617693390/