Akce na říjen

Pro více informací čtěte dále:

BEFORE SCHOOL BEER - už v neděli před začátkem semestru chodí tradičně studenti ubytovaní na Kladně společně posedět do Starokladenského pivivaru, seznámit se s novými kolegy a vychutnat si kaldenské pivo. Nemusíte se bát, že netrefíte. Z koleje půjdeme hromadně :-)
Odkaz na FB událost: https://www.facebook.com/events/276653492703908/

Akce prvák - víme jak jsou začátky na nové škole a v nové budově těžké. První dva dny semestru na vás čeká u vchodu náš stánek, kde vám ochotně poradíme kde najdete studijní oddělení, učebny, záchody, jak se připojíte internetu, nebo kde v okolí čepují nejlepší pivo. Tato akce patří do trilogie Ahoj techniko! o kterí se dozvíte více na: http://www.ahojtechniko.cz/

Nakolejení - Fakultní klub BION působí i na kolejích GDM a Sosík. Hned v pondělí budete mít možnost se setkat se zástupci Fakultního klubu BION pro vaši kolej, kteří vám řeknou vše podstatné o koleji, připojení k internetu a zodpoví vaše otázky.

Oficiální party ČVUT - nenechte se nachytat falešnými party a přijďte na jedinou oficiální party ČVUT, pořádanou samotnými studenty ze Studentské unie ČVUT. Na této akci se můžete seznámit a získat Index studenta, což je nový projekt Studentské unie ČVUT. Reakce na zrušení papírových indexů.
Odkaz na FB událost zde:https://www.facebook.com/events/1196228120399108/

Žij Studentský život - veletrh pořádaný Studentskou unií ČVUT na kterém máte možnost se seznámit se studentskými organizacemi a spolky. Rovněž patří do trilogie Ahoj techniko! http://www.ahojtechniko.cz

Prvák party - Bažantobraní - již tradiční přivítání prváků na FBMI. Organizují ho sami studenti ze Spolku Všestranně Aktivních Lidí (SVAL). Na tento večer je vyhlášeno děkanské volno! Můžete se těšit na prezentaci studentských organizací a spolků, bažantský pětiboj o ceny, občerstvení prostřednictvím fakultního grilu a pípy a samozřejmě DJ. Prváci dostanou svůj první grilařský průkaz.

Odkaz na FB událost zde: https://www.facebook.com/events/1100113740080558/

Burza skript Celý den je v předsálí náš stánek, kde můžete svá skripta a učebnice zanechat a my se je pokusíme za vaši určenou cenu prodat. Po skončení akce si studenti budou moci vyzvednout utržené peníze nebo skripta, která se neprodala. Vše je zdarma.